EBI 16/2012 IMS rozpoczyna współpracę z Radiowym Doradztwem Reklamowym – spółką Grupy Radiowej Agory

Zarząd Internet Media Services S.A. informuje, że w dniu 10 lipca 2012 roku otrzymał podpisaną umowę o współpracy z Radiowym Doradztwem Reklamowym Sp. z o.o. wchodzącym w skład Grupy Radiowej Agory.

Strony podpisały umowę na świadczenie usług reklamy audio poszerzając tym samym ofertę produktową dla swoich klientów. Wyjątkowość tej oferty polega na tym, iż daje możliwość elastycznego planowania i zakupu pakietu, łączącego możliwość dotarcia z przekazem do słuchaczy stacji radiowych oraz klientów galerii i sieci handlowych, w jednej kampanii. Klienci Radiowego Doradztwa Reklamowego Sp. z o.o. będą mogli skorzystać z możliwości emisji swoich reklam już nie tylko za pośrednictwem stacji radiowych (Radio Złote Przeboje, Roxy FM, TOK, FM), serwisów internetowych (tuba.fm, tuba.pl, tuba.tv) oraz sieci kin Helios, będących w porfolio tej firmy, ale również w miejscach codziennych zakupów. Kampanie będą realizowane w większości Galerii Handlowych i sieci m.in. takich jak Tesco, Carrefour, Real, Makro, Alma, Selgros, Piotr i Paweł. Istotnym argumentem nawiązania współpracy pomiędzy firmami jest bardzo wysoka ilość kontaktów z reklamą audio oferowanych przez Internet Media Services oraz możliwość przedstawienia oferty handlowej Spółki za pośrednictwem prawie 80-osobowego zespołu specjalistów ds. planowania i zakupu mediów Radiowego Doradztwa Reklamowego działającego na terenie całego kraju. Dla IMS S.A. jest to sposób na znaczące zwiększenie przychodów generowanych z rynków lokalnych. Dla Radiowego Doradztwa Reklamowego jest to również możliwość powiększenia zasięgu dotychczas sprzedawanych kampanii oraz zyskania przewagi nad konkurencją w poszczególnych miastach. Zasięg In-store Radio w obsługiwanych przez IMS sieciach i galeriach handlowych to ponad 200 milionów kontaktów z reklamą miesięcznie.

 

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 i ust. 2 pkt.2) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.

Facebook

Google Plus

YouTube

LinkedId