Dwie nagrody w konkursie PDSA Awards 2015

Uzyskaliśmy dwie nagrody w konkursie PDSA Awards 2015 w kategoriach „Wzorcowa instalacja Digital Signage” oraz „Najlepszy content Digital Signage”. Do rywalizacji zostały zgłoszone ekrany zainstalowane w Galerii Kazimierz w Krakowie oraz emitowany na nich content neutralny.

Nagrodzone tytułem „Wzorcowa instalacja Digital Signage” nośniki zostały stworzone przez Galerię Kazimierz i dostarczone przez firmę IMS. Pierwszy ekran o wysokości 12 metrów umieszczono na boku windy w centrum handlowym, natomiast drugi o długości 50 metrów usytuowano wzdłuż wewnętrznego patio. Oba ekrany cechują się wysoką rozdzielczością. W konkursie PDSA Awards 2015 wyróżniono również content neutralny przygotowany specjalnie na te nietypowe nośniki. Materiał emitowany na obu ekranach jest do siebie dopasowany, stanowiąc przykuwającą wzrok całość, która ma za zadanie uprzyjemniać klientom wizytę w galerii handlowej.

Gala PDSA Awards 2015 odbyła się 18 listopada, podczas Targów RetailShow w warszawskim Centrum Expo XXI. Konkurs odbył się już po raz czwarty, a jego organizatorem było Polish Digital Signage Association.