IMS nawiązuje współpracę z Galerią Veneda

W czerwcu Spółka IMS – polski lider w dziedzinie marketingu sensorycznego i reklamy w miejscu sprzedaży – nawiązała współpracę z Galerią Veneda w Łomży. Podpisana pomiędzy stronami umowa obejmuje wdrożenie Systemu Digital Signage. Współpraca obejmować będzie również profesjonalne zarządzanie tym systemem poprzez dostarczenie dedykowanego programu video zawierającego m.in. kampanie reklamowe oraz kontent neutralny stanowiący atrakcyjne wypełnienie czasu emisji programu.

Galeria VENEDA to największe centrum handlowe w mieście dysponujące bogatą ofertą handlową skierowaną głównie do rodzin z dziećmi, młodzieży oraz kobiet. Jest to również miejsce wielu wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych przyciągających rzesze Klientów, którzy chętnie spędzają w niej swój wolny czas.

Oferowane przez IMS usługi z zakresu audiomarketingu, aromamarketingu i digital signage stanowią synonim nowoczesności oraz podkreślają prestiż promowanego miejsca. Dzięki zastosowanym mobilnym nośnikom nasza spółka potrafi doskonale dotrzeć do współczesnego klienta bezpośrednio w miejscach sprzedaży towarów i usług.

Najnowsze wpisy

Facebook

Google Plus

YouTube

LinkedId